Johtokunnan esittely

Leila Jäämuru (Puheenjohtaja)
214-228-2429
puheenjohtaja@suomi-koulu.com
IMG_0032 Toni Sjö (Varapuheenjohtaja)
varapuheenjohtaja@suomi-koulu.com
 IMG_0034 Aino Aaltonen (Tiedottaja / Suomikoululaisen toimitus)
suomikoululainen@suomi-koulu.com
tiedottaja@suomi-koulu.com
Nina Nina Pirhonen (Rahastonhoitaja/Suomi-puoti)
rahastonhoitaja@suomi-koulu.com
suomipuoti@suomi-koulu.com
Helena Helena Tiainen (Vanhempien edustaja)
vanhempienedustaja@suomi-koulu.com
Taru Karvinen (Ohjaajien edustaja)
ohjaajienedustaja@suomi-koulu.com
Kati Wilska-Havia (Koulutusvastaava)
koulutusvastaava@suomi-koulu.com
IMG_0035 Santeri Leskinen (asiantuntijajäsen)
Leila Jäämuru (Kirjastovastaava)
214-228-2429
kirjastonhoitaja@suomi-koulu.com
Antti Siika-aho (Sihteeri)
sihteeri@suomi-koulu.com
Vesa Jäämuru (Webmaster)
webmaster@suomi-koulu.com